Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: MOS Wola przygotowuje się do finałów MP Juniorów

III liga: MOS Wola przygotowuje się do finałów MP Juniorów

fot. archiwum

Krzysztof Felczak nie tak dawno przyjeżdżał do Radomia w roli trenera stołecznej ekipy w PlusLidze. Obecnie pracuje z MOS-em Wola. Po spotkaniu z Mogielanką podzielił się swoimi spostrzeżeniami, a także pochwalił team Pawła Pajewskiego.

Marcin Kaźmierski: Pana zespół odniósł w Mogielnicy bardzo cenne zwycięstwo.

Krzysztof Felczak (trener MOS-u): Było ono cenne w tym sensie, że odniosione w ramach przygotowań do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juinorów. Mogliśmy potrenować te rzeczy, które na treningu próbujemy zrealizować. Różnie to w meczu z Mogielanką wychodziło, ale bardzo ważne jest to, że potrafiliśmy wygrać z rywalem, który w ostatnim secie popełnił tylko trzy błędy własne.

MOS bardzo dobrze prezentuje się zwłaszcza w grze skrzydłami i na zagrywceDo tego trochę zostaliśmy zmuszeni, bo w pewnych momenatch to nasze przyjęcie pozostawiało wiele do życzenia. Niestety to co chcieliśmy zagrać skrzydłami, to było, ale w pewnych sytuacjach musieliśmy po prostu grać przez skrzydłowych. Z kolei nasza zagrywka była dobrym elementem w tym meczu.

A jak oceni pan grę Mogielanki Mogielnica?

Tak jak mówiłem wcześniej, Mogielanka w ostatnim secie popełniła tylko trzy błędy własne. To znamionuje dużą klasę tego zespołu. Nie psuli serwisów i nie robili jakiś innych błędów.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved