Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Aleksander Popow: Jesteśmy w stanie wygrać

Aleksander Popow: Jesteśmy w stanie wygrać

fot. archiwum

Aleksander Popow, trener CSKA Sofia tuż po losowaniu stwierdził, że jego podopieczni są w stanie sprawić niespodziankę w rywalizacji z Resovią. - Jeśli zagramy tak jak w spotkaniu z Kazaniem to o wynik możemy być spokojni - twierdzi trener bułgarskiej drużyny.

Podopieczni Aleksandra Popowa w fazie grupowej Ligi Mistrzów zajęli drugie miejsce. W rozgrywkach grupowych przyszło im się zmierzyć z Zenitem Kazań, Tours VB oraz Unicają Almeria. Bułgarzy odnieśli trzy wygrane w sześciu meczach. CSKA tym samym stało się pierwszym klubem z Bułgarii, który wyszedł z grupy w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Podczas wczorajszego losowania los przydzielił im Resovię Rzeszów.

Resovia jest mocną drużyną i bez wątpienia będzie trudno ich wyeliminować. Zespół ten posiada doświadczonego serbskiego szkoleniowca Ljubomira Travicę. W Lidze Mistrzów nie ma już słabych drużyn. Tutaj w każdym meczu musimy grać na 100% swoich umiejętności – powiedział tuż po zakończeniu losowania szkoleniowiec CSKA Sofia.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w stolicy Bułgarii, natomiast rewanż odbędzie się tydzień później w Rzeszowie. – Zdecydowanie lepiej gramy na własnym boisku. Kibice podczas ostatniego meczu stworzyli fantastyczną atmosferę, która nas „poniosła" do wygranej w meczu z Zenitem. Jeśli zagramy tak jak w spotkaniu z Kazaniem to o dobry wynik możemy być spokojni – kończy trener CSKA.źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved