Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Jerzy Mielewski głosuje w Plebiscycie Strefy Siatkówki

Jerzy Mielewski głosuje w Plebiscycie Strefy Siatkówki

fot. archiwum

Coraz więcej głosów w Plebiscycie Strefy Siatkówki. Głosujecie, dyskutujecie na forum, wszyscy czekamy na wyniki. Dziś prezentujemy głosy reportera Polsatu Sport, Jerzego Mielewskiego. - Techniczny geniusz - tak opisuje Stephana Antigę, na którego oddał głos.

Najlepszy polski siatkarz 2009 roku:

Paweł Zagumny – O zaletach Pawła można rozpisywać się godzinami. Najważniejsze jest jednak zestawienie naszej reprezentacji bez i z Pawłem Zagumnym. To dwa inne Światy. Potwierdzeniem jest również nagroda dla najlepszego rozgrywającego ME.

Najlepsza polska siatkarka 2009 roku:Milena Sadurek-MikołajczykRozegranie to najtrudniejsza i najbardziej niedoceniana pozycja na boisku. Nikt chyba nie ma wątpliwości ze gdyby nie spokój i opanowanie Mileny Sadurek w najważniejszych meczach ME medal pozostałby tylko marzeniem.

Najlepszy zagraniczny siatkarz 2009 roku grający w Polsce:

Stephane AntigaTo dla mnie nie tylko najlepszy obcokrajowiec 2009 roku ale najlepszy zawodnik grający w Pluslidze. Techniczny geniusz, profesjonalista a przede wszystkim wspaniały człowiek.

Najlepsza zagraniczna siatkarka 2009 roku grająca w Polsce:

Alena HendzelZagraniczne zawodniczki w naszej lidze to ciągle margines. Niestety sam skład nominowanych przekonuje że jest w tej kwestii sporo do zrobienia. Aby liga mogła się rozwijać , muszą pojawić się „ większe nazwiska". Z przedstawionej listy stawiam na Alene Hendzel

Siatkarskie objawienie 2009 roku:

Bartosz Kurek – Bartek już wcześniej pojawił się w reprezentacji ale teraz został kluczowym zawodnikiem. Poczynił ogromny postęp za co musi być wyróżniony.

Najlepszy trener w Polsce 2009 roku:

Daniel CastellaniW tej kategorii nie może być wątpliwości. Daniel oprócz walorów taktycznych które dobrze znaliśmy objawił się nam jako cudowny psycholog i człowiek zupełnie niekonfliktowy.

Siatkarskie rozczarowanie 2009 roku:

Trefl Gdańsk – To miał być hit. Wielkie nazwiska, wielkie pieniądze i… spadek. Liczyłem że na siatkarskiej mapie polski pojawi się kolejny mocny sportowo i finansowo ośrodek, który walczyć będzie o medale. Skończyło się kompletną klapą.

Nie głosowałeś jeszcze w Plebiscycie Strefy Siatkówki?

Nadrób to natychmiast.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved