Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Murek: Ta noga wyglądała okropnie

Dawid Murek: Ta noga wyglądała okropnie

fot. archiwum

Kontuzja Dawida Murka, odniesiona 6 grudnia w meczu przeciwko ZAKSIE, okazała się bardzo poważna. - Doktor, który mnie operował, powiedział, że nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział - powiedział zawodnik w rozmowie dla „Przeglądu Sportowego".

Podobno mam za twarde kości i jak już poszły, to na całego – tłumaczył zawodnik, który jest po dwóch operacjach, a obecnie czeka na zdjęcie gipsu. Dodał jednak, że konsekwencje mogły być bardziej poważne, a on sam czuje się szczęściarzem, że skończyło się na dwóch operacjach. – Zacisnę zęby i wrócę do siatkówki – powiedział.

Dawid Murek przyznał, że tuż po odniesieniu kontuzji funkcjonował w szoku, dlatego też jego zachowanie mogło się wydać aż zbyt spokojne. – Adrenalina i szok były tak duże, że reagowałem jak w amoku. Zacisnąłem zęby, żeby nie krzyczeć – wspomina.

Zawodnik akademików z Częstochowy stwierdził, że nie chce zobaczyć nagrania z tego meczu, a powodem takiego zachowania jest po prostu strach. – Wystarczy mi, że widziałem swoją stopę zaraz po złamaniu. To nie był przyjemny widok – skomentował Dawid Murek.Ekipa spod Jasnej Góry po kontuzji Dawida Murka postanowiła podpisać kontrakt z Finem – Tonim Kankaanpää. Trener Grzegorz Wagner przyznał, że w środku sezonu ciężko było znaleźć dobrego zawodnika bez klubu. Być może Fin pojawi się na boisku w dzisiejszym pojedynku z Neckermannem AZS Politechnika Warszawska.

Z Dawidem Murkiem rozmawiał Kamil Drąg

źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved