Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Wypowiedzi po meczu w Muszynie, Sadurek zapowiada zmianę klubu

Wypowiedzi po meczu w Muszynie, Sadurek zapowiada zmianę klubu

fot. archiwum

Na konferencji prasowej po meczu w Muszynie trener Bogdan Serwiński cieszył się, że jego zespół awansował do fazy play-off z 2. miejsca w grupie D. Milena Sadurek zapowiedziała, że odchodzi z Metalu Galati z powodu zaległości finansowych

Bogdan Serwiński (trener Banku BPS Fakro Muszynianki): – Cieszę się, że do fazy play off nie wchodzimy "drzwiami od kuchni". Taki awans zupełnie inaczej smakuje.

Mariola Zenik (libero Banku BPS Fakro Muszynianki): – Rumunki nie zagrały na poziomie na jaki je stać. Ale wiemy o ich kłopotach finansowych, a to się automatycznie przekłada na grę. Wydaje mi sie, że ostatnie nasze dwie porażki na wyjeździe były spowodowane przerwą świąteczno-noworoczną, która nas trochę – mimo, że miałyśmy turniej – wybiła z rytmu.

Marta Solipiwko (Bank BPS Fakro Muszynianka): – Bardzo się cieszymy, że osiągnęłyśmy cel. Wiedziałyśmy, że ten awans już mamy zapewniony przed tym meczem, ale cieszymy się z wygranej ponieważ te dwa ostatnie mecze na wyjeździe nam się nie udały.Milena Sadurek-Mikołajczyk (rozgrywająca Metalu): – Nie była to dla mnie przyjemna wizyta we własnym kraju. Łatwo przegrałyśmy 0:3, a zespół z Muszyny grał lepiej. Ja już wiele razy jednak mówiłam o przyczynach słabszej gry mojego zespołu w tym sezonie. Chodzi oczywiście o problemy finansowe i organizacyjne. Nie da się mobilizować przez długi okres czekając na pieniądze, które powinnyśmy dostać parę miesięcy temu. Mimo awansu ja raczej zakończę przygodę z tym klubem. Bardzo lubię siatkówkę ale chcę za swoją pracę otrzymać wynagrodzenie. Jeśli tak nie będzie to wolę ten czas spędzić z rodziną, a nie męczyć się z daleka od domu.

źródło: eurosport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved