Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > III liga: Mogielanka uznała wyższość MOS-u

III liga: Mogielanka uznała wyższość MOS-u

fot. archiwum

Siatkarze Mogielanki Mogielnica nie zrewanżowali się MOS-owi Wola Warszawa za porażkę z pierwszej rundy sezonu zasadniczego. W drugim meczu tych drużyn ekipa Pawła Pajewskiego przegrała 0:3, choć podjęła walkę i dzielnie próbowała się przeciwstawić rywalom.

Najbliższa sukcesu była w drugim secie, kiedy to przegrała nieznacznie 25:27. O porażce zadecydowała jednak końcówka partii, którą na swoją stronę przechylili goście.

Gorsza okazała się także w pozostałych partiach i trzy punkty zainkasowali siatkarze z Warszawy. – To było cenne zwycięstwo w tym sensie, że odniesione w ramach przygotować do turnieju juniorskiego na Mazowszu – powiedział trener Krzysztof Felczak.

MOS zagrał zdecydowanie lepiej od Mogielanki na zagrywce, jak i w ataku. Te dwa elementy zaważyły na tym, że to goście zdobyli komplet punktów. Zwłaszcza w trzecim secie zdemolowali swoich rywali zagrywką. – Mogliśmy potrenować te elementy, które staramy się zrealizować na treningach – powiedział Felczak.Żałujemy tego, że przegraliśmy – powiedział tymczasem atakujący Mogielanki, Mikołaj Grabowski. Jego drużyna nie zaliczy tego meczu do udanych. A był to bardzo ważny pojedynek dla układu tabeli III ligi. W najbliższym czasie Mogielankę czeka kolejny trudny mecz tym razem ze Stolarką Wołomin. – Jesteśmy jednak dobrej myśli, ponieważ pokonaliśmy Stolarkę w Memoriale Jerzego Cudnego – powiedział Grabowski.

Mogielanka Mogielnica – MOS WOLA Warszawa 0:3
(21:25, 25:27, 17:25)

Mogielanka: Sobczak, Trawczyński, Lenart, Grabowski, Strulak, Stala, Pajewski (libero) oraz Ciecierski

Autorem tekstu jest Marcin Kaźmierski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved