Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Pawliński: Punkty są nam teraz bardzo, bardzo potrzebne

Maciej Pawliński: Punkty są nam teraz bardzo, bardzo potrzebne

fot. archiwum

Za siatkarzami Jana Sucha kolejny, drugi już w styczniu przegrany do zera pojedynek. Po porażce z Resovią, tym razem lepsza od radomian okazała się drużyna Jastrzębskiego Węgla. - W naszej grze zabrakło pewności siebie - przyznał Maciej Pawliński.

Za wami przegrany pojedynek z Jastrzębiem. Powiedz, z jakimi nadziejami jechaliście na to sobotnie spotkanie? Nie da się ukryć, że nie byliście w tym meczu faworytem..

Maciej Pawliński:Tak, niemniej jechaliśmy do Jastrzębia walczyć o punkty, walczyć o zwycięstwo. Jak wiadomo, punkty są nam teraz bardzo, bardzo potrzebne, z racji, że jesteśmy dopiero na dziewiątym miejscu. Co prawda do ósmego obecnie Wielunia nie mamy żadnej straty, ale do siódmego miejsca te straty mamy już spore.

Musisz przyznać, że szkoda tego meczu.. Nie udało się ugrać ani seta, choć zarówno drugi, jak i trzeci był przecież jak najbardziej w waszym zasięgu..To prawda. Pomijając pierwszy, zdecydowanie wygrany przez rywali set, w następnych już, walki na parkiecie nie zabrakło. Przykry na pewno jest fakt, że mimo iż w drugiej partii, udało nam się wyjść na prowadzenie i to dość okazałe, w końcówce i tak się ono "rozeszło" i szalę zwycięstwa przychylili ostatecznie jastrzębianie. Co do trzeciego seta to był on bardzo wyrównany, o czym mówi zresztą sam wynik, jednak podobnie jak poprzedni, także ten set w końcu padł łupem przeciwników i cóż, było po meczu.

Rozmawiała Sylwia Kuś
Więcej w serwisie przegladligowy.com

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved