Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Liga Drużyn Kierowniczych KGHM Polska Miedź SA

Liga Drużyn Kierowniczych KGHM Polska Miedź SA

fot. archiwum

To chyba jedyne takie rozgrywki w Polsce, w których na parkiecie naprzeciwko siebie staje kadra kierownicza firmy KGHM Polska Miedź SA w Lubinie. Założeniem ligi jest kreowanie aktywności sportowej oraz większa integracja zawodowa kadry kierowniczej.

W pierwszych rozgrywkach uczestniczyły trzy reprezentacje: Zakładów Górniczych „Lubin", Jednostki Ratownictwa Górniczo – Hutniczego oraz Zakładów Górniczych „Rudna".

W tym roku odbędzie się już dziesiąta edycja tych rozgrywek. W rozgrywkach w ubiegłym sezonie uczestniczyło 14 reprezentacji Oddziałów i Spółek KGHM PM SA. Spotkania odbywają się od września do kwietnia roku następnego.

W ubiegłym sezonie zwycięzcą okazała się reprezentacja Biura Zarządu KGHM PM SA. Jak będzie w tym roku okaże się już za trzy miesiące. W ubiegłym tygodniu zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek i poznaliśmy zespoły, które będą rywalizować w play off o mistrzostwo.W grupie tej znalazły się reprezentacje: Energetyki, Huty Miedzi „Głogów", Zakładów Górniczych Polkowice- Sieroszowice, Zakładów Górniczych „Lubin", Zakładu Hydrotechnicznego oraz Biura Zarządu. Rywalizacja toczy się zawsze w miłej i sportowej atmosferze. Niech wygra lepszy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved