Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Wysocka: Brakowało nam konsekwencji

Katarzyna Wysocka: Brakowało nam konsekwencji

fot. archiwum

Zespół Pronaru Zeto Astwa AZS Białystok w niedzielę uległ ekipie Enion Energia MKS Dąbrowa Górnicza 0:3, choć w dwóch pierwszych setach miał szansę na zwycięstwo. Bardzo niezadowolona po meczu była była zawodniczka MKS-u Katarzyna Wysocka.

Pani Kasiu jak pani ocenia to spotkanie tak na gorąco, zaraz po meczu?

Katarzyna Wysocka: Krótko powiem – do bani! Straciłyśmy olbrzymią szansę, scenariusz po raz kolejny się powtórzył tak samo jak Dąbrowa była u nas. Było do bani, bo dziewczyny były jeszcze słabsze niż w Białymstoku i chciałyśmy chociaż te dwa sety wygrać i myślę, że wtedy byłoby zupełnie inaczej. Zabrakło w głównej mierze przyjęcia, a w końcówkach brakowało nam konsekwencji i chłodnej głowy, a potem to już opadły chyba siły.

Dla pani był to swego rodzaju mecz z pazurem. Czy jakoś specjalnie się pani mobilizowała na to spotkanie?Nie. Sama myśl o tym, że się przyjeżdża do miasta gdzie się trenowało dwa lata i całkiem miło się to wspomina jest swego rodzaju motywacją. Ja nie chciałam się jakoś specjalnie "podniecać", bo czasami to przynosi zupełnie odwrotne efekty. No ale napewno chciałam tu wygrać i szkoda, że tak wyszło.

Jak ocenia pani pobyt w MKS z perspektywy czasu?

Bardzo miło i bardzo sympatycznie! To będę wielokrotnie powtarzać. Nieważne jest tutaj w jaki sposób się rozstawałam z klubem. Tak naprawdę to był chyba mój pierwszy zespół, kiedy ja tutaj sobie mogłam pograć i poznałam wspaniałych ludzi i myślę, że już chyba drugiego takiego klubu nie znajdę.

Czy w takim razie zaaklimatyzowała się pani na Podlasiu?

Niekoniecznie.

To czego pani najbardziej brakuje w Białymstoku?

Męża. Mąż w Warszawie został i dlatego ciężko jest właśnie samej. Myślę, że to jest właśnie to, że wracając po treningu nie ma się czasami do kogo buzi otworzyć.

A kibiców MKS pani nie brakuje?

Oczywiście! Powtarzam to, że takich kibiców jak ma Dąbrowa nie ma nigdzie w Polsce.

Rozmawiał Grzegorz Bargieła, serwis www.mks.dabrowa.pl

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved