Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przemysław Iwańczyk: Co wskóra Castellani?

Przemysław Iwańczyk: Co wskóra Castellani?

fot. archiwum

Władze FIVB chcą przyspieszyć start Ligi Światowej 2010 o tydzień. W kalendarzu reprezentacyjnym to dużo, w treningu przygotowującym kadry do kluczowych imprez, szmat czasu. Daniel Castellani pewnie nie będzie miał wyjścia i, jak wcześniej Raul Lozano, upomni się o skrócenie ligowych rozgrywek.

Jeśli zrobi to w stylu swojego poprzednika „ma tak być i koniec", z pewnością spotka opór. Jeśli postąpi z charakterystyczną dla siebie subtelnością, może się dogadać. I zdaje się, że dzięki swojemu tournee po Polsce już doszedł do porozumienia z szefami i trenerami niektórych klubów. Niewykluczone więc, że liga będzie krótsza. Jak to zrobić, działacze będą radzić podczas zbliżającego się finału Pucharu Polski w Bydgoszczy.

Castellani nie tylko mediuje z szefami i trenerami klubowymi, także obserwuje potencjalnych kadrowiczów. Po 11. kolejce swoje szanse – nie licząc mistrzów Europy – zwiększyli Mariusz Wlazły (czy aby chce wracać), Grzegorz Szymański (tak samo jak z Wlazłym), Fabian Drzyzga (mimo porażki dobry mecz). Świetny debiut zaliczył – z konieczności, bo pod nieobecność Brazylijczyka Paulo – Tomasz Tomczyk z AZS Olsztyn.

Odwiedź blog Przemysława Iwańczykaźródło: iwanczyk.blox.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved