Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Piotr Milewski: Przeciwnik nie postawił nam wysoko poprzeczki

Piotr Milewski: Przeciwnik nie postawił nam wysoko poprzeczki

fot. archiwum

W meczu 16. kolejki II liigi mężczyzn siatkarze Ósemki Siedlce na własnej hali w trzech setach pokonali zespół KKS Armat Kozienice. Mecz podsumował rozgrywający Ósemki Siedlce - Piotr Milewski oraz środkowy zespołu KKS Armat Kozienice- Krzysztof Jeziorowski.

Iwona Krótkiewicz: Za nami 16 kolejka, mecz wyglądał na lekki i łatwy, a jaki był twoim zdaniem?

Piotr Milewski (Ósemka Siedlce): – Przeciwnik nie postawił nam poprzeczki zbyt wysoko, jednak każdy mecz jest ciężki. Każdy z nas musi włożyć w mecz sporo energii i zagrać swoje bez względu na poziom gry rywala.

Dzisiaj, po drugiej stronie siatki stanęła twoja była drużyna, której barwy reprezentowałeś w poprzednim sezonie. Powracasz do niej myślami z sentymentem?– W drużynie z Kozienic mam wielu kolegów, więc jakiś sentyment pozostał. Jednak dla mnie na boisku nie ma to żadnego znaczenia.

W trakcie meczu, po każdej akcji bardzo żywo reagowałeś. Skąd bierzesz w sobie tyle energii?

– Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Może, dlatego że każdy mecz staramy się zagrać na 100% naszych możliwości i wywołuje to w nas wiele emocji.


To był wasz szesnasty mecz w tym sezonie i szesnasta przegrana. Co, twoim zdaniem, jest tego przyczyną?

Krzysztof Jeziorowski (Armat Kozienice): – Po pierwsze, kilku zawodników jest kontuzjowanych. Po drugie, z poprzedniego sezonu z podstawowego składu zostało trzech graczy. Jednym słowem, nie zgraliśmy się jeszcze.

Jaka panuje atmosfera w drużynie mimo tych wszystkich porażek?

– Atmosfera jest dobra. Robimy, co możemy. Niestety nam to nie wychodzi.

W zespole Ósemki na pozycji rozgrywającego wystąpił Piotr Milewski. Dzięki temu, że grałeś z nim w poprzednim sezonie w Kozienicach łatwiej było ci przewidzieć jego ruchy?

– Graliśmy razem tylko rok, więc nie znamy się aż tak dobrze. Uważam, że jest dobrym zawodnikiem. Widać, jak duże postępy uczynił grając w siedleckiej drużynie. Zagrał dobry mecz, a najbardziej godna pochwały jest zagrywka.

* Rozmawiała Iwona Krótkiewicz

źródło: inf. własna, osemkasiedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved