Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michal Masny: Wszystko wychodzi tak jak powinno

Michal Masny: Wszystko wychodzi tak jak powinno

fot. archiwum

Kędzierzynianie idą przez rozgrywki PlusLigi niczym burza. Wygrana z Politechniką Warszawską była już 8. w tym sezonie. - Nasz zespół jest teraz w bardzo dobrej formie. Najważniejsze jest to, że na zagrywce wszyscy czują się dobrze - przyznał  Michal Masný.

Przewaga podopiecznych trenera Krzysztofa Stelmacha widoczna była w każdej partii. – Moim zdaniem śmiało można powiedzieć, że kontrolowaliśmy ten pojedynek od początku do końca – ocenił kapitan kędzierzynian, Michal Masny.Może trochę w drugim i trzecim secie mieliśmy lekkie kłopoty ze swoją grą, ale na szczęście w trudnych momentach byli zawodnicy, którzy wzięli na siebie ciężar gry – dodał.

Wygrana z Akademikami z Warszawy była już 11. z rzędu. Podopieczni Krzysztofa Stelmachca znakommicie radzą sobie nie tylko na polskich, ale także na europejskich pucharach. – Uważam, że nasz zespół jest teraz w bardzo dobrej formie. Najważniejsze jest to, że na zagrywce wszyscy czują się dobrze – powiedział Masny. – Wszystko wychodzi tak jak powinno – podsumował zawodnik.

* Z zawodnikiem rozmawiała Natalia Skorecka (SportoweFakty.pl)
* Więcej w serwisie SportoweFakty.plźródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved