Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Bednaruk: Zostaliśmy skarceni

Jakub Bednaruk: Zostaliśmy skarceni

fot. archiwum

Podopieczni trenera Krzysztofa Stelmacha kroczą od wygranej do wygranej. Tym razem w pokonanym polu zostawili Politechnikę Warszawską. - Dobrym podsumowaniem meczu jest sam wynik - powiedział po spotkaniu libero ZAKSY, Marcin Mierzejewski.

To był bardzo krótki mecz. W tym przypadku nie warto nawet oceniać poziomu. Najprościej mówiąc zostaliśmy skarceni. Próbowaliśmy walczyć, ale każda nasza próba kończyła się tak samo. Czyli byliśmy za moment sprowadzani na ziemię. – podsumował mecz rozgrywający Inżynierów, Jakub Bednaruk.

Politechnika znajduje się w trudnej sytuacji, która nie sprzyja budowaniu dobrej atmosfery. – Zawsze porażki wpływają negatywnie na atmosferę w zespole, zwycięstwa przeciwnie. To nie jest niespodzianką. Nie trzeba wiele mówić o tym jak bolesna jest porażka 0:3, taka jak ta z ZAKSĄ – wytłumaczył Bednaruk.

W zupełni odmiennych nastrojach byli po meczu zawodnicy ZAKSY. – Dobrym podsumowaniem meczu jest sam wynik. Byliśmy w tym spotkaniu drużyną lepszą i zasłużenie wygraliśmy. Cieszę się, że przez niemalże cały pojedynek utrzymaliśmy wysoki poziom koncentracji. W końcówce trzeciego seta przydarzył nam się mały „przestój", ale szybko powróciliśmy do naszej dobrej gry – powiedział libero ZAKSY, Marcin Mierzejewski.Już w przyszły weekend zawodników ZAKSY czekają zmagania w Pucharze Polski. – To będzie bardzo ciężki turniej – ocenia libero kędzierzyńskiej ekipy. Już w pierwszym meczu na ich drodze stanie drużyna Jastrzębskiego Węgla – O tym kto z tej pary wyjdzie zwycięsko zadecyduje dyspozycja dnia – dodał zawodnik.

* Z zawodnikami rozmawiała Alicja Chrabańska (przegladligowy.pl)
* Więcej w serwisie przegladligowy.pl

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved