Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Kolejne zwycięstwo Krispolu Września

II liga M: Kolejne zwycięstwo Krispolu Września

Trwa dobra passa Krispolu Września. Tym razem zespół Krzysztofa Wójcika pewnie pokonał na własnym parkiecie Olimpię Sulęcin 3:0. Niespełna miesiąc temu wielkopolanie bez straty seta odprawili niespodziewanie lidera rozgrywek - AZS UZ Zielona Góra.

Tym razem równie przekonująco wygrali z przeciwnikiem, któremu marzy się miejsce w czołowej czwórce II ligi. Zdobywając komplet punktów, ekipa Krispolu nie tylko mocno popsuła mu szyki, ale także sama traci już tylko trzy "oczka" do lokaty, gwarantującej udział w fazie play-off.

Jesteśmy na małej fali wznoszącej – cieszył się trener Krzysztof Wójcik po sobotnim meczu. Jego podopieczni praktycznie przez całe spotkanie kontrolowali wydarzenia na parkiecie. – Najważniejszy był pierwszy set – oceniał szkoleniowiec siatkarzy z Wrześni. – Pewnie, że zrobiliśmy parę błędów, ale ogólnie było to bardzo fajny występ w naszym wykonaniu – dodał opiekun Krispolu.

Po ostatnich zwycięstwach drużyna z Wrześni jest już pewna drugoligowego bytu i ma nawet szansę na miejsce w czołowej czwórce. Musiałaby jednak wygrać zainkasować komplet punktów w ostatnich dwóch meczach rundy zasadniczej i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w spotkaniach z udziałem wyprzedzających ją ekip z Sulęcina oraz Lubina.