Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Kubacki: Obawialiśmy się tego spotkania

Andrzej Kubacki: Obawialiśmy się tego spotkania

fot. archiwum

- Zdobyliśmy w tym meczu ważne punkty. Nie ukrywam, że obawialiśmy się tego spotkania - powiedział na konferencji prasowej po wczorajszym zwycięstwie nad AZS Politechniką Warszawską Andrzej Kubacki, drugi szkoleniowiec ZAKSY.

Serhiy Kapelus (kapitan, Neckermann AZS Politechnika Warszawska): – Nasi rywale bardzo dobrze zagrali w dzisiejszym meczu. Najmocniejszą stroną ZAKSY była zagrywka. My natomiast mieliśmy kiepskie przyjęcie co się równa z tym, że w naszej drużynie nie było dobrego rozegrania, zaczęliśmy także popełniać błędy w ataku. Ogólnie to zagraliśmy nie tak jak chcieliśmy.

Michał Masny (kapitan, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle): – Myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie. Szkoda, że spadła nam koncentracja w drugim i trzecim secie. Końcówki partii były już znacznie lepsze w naszym wykonaniu. Wtedy doskonale serwował Michał Ruciak, dobrze też zagraliśmy w obronie. W tym meczu utrzymaliśmy formę z poprzednich spotkań.

Radosław Panas (trener, Neckermann AZS Politechnika Warszawska): – Gratuluje zwycięstwa, zdobycia trzech punktów oraz niezłej gry ZAKSY. Moja drużyna przegrywała w ustawieniach w których Michał Ruciak pojawiał się na zagrywce, poza tymi momentami, mecz stał na równym poziomie.Andrzej Kubacki ( II trener, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle): – Zdobyliśmy w tym meczu ważne punkty. Nie ukrywam, że obawialiśmy się tego spotkania. Zgadzam się z Radosławem Panasem, iż ten mecz był wyrównany. Myślę, że zagrywka, a przede wszystkim zagrywka Michała Ruciaka, spowodowała, że ten mecz skończył się tak, a nie inaczej. Uważam, że zespół z Warszawy idzie do przodu, zresztą tego trenerowi życzę. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach tą dobrą grę w podstawowych elementach zostanie utrzymana i to zaowocuje punktami. Natomiast my od poniedziałku przygotowujemy się do wyjazdu na finał Pucharu Polski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved