Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Igor Prielożny: Każdy powinien mówić głównie o swoich błędach

Igor Prielożny: Każdy powinien mówić głównie o swoich błędach

fot. archiwum

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała pożegnał się trener Igor Prielożny. Prezes bielskiego klubu Czesław Świstak w jednej w wypowiedzi stwierdził, że zespół był źle przygotowany do udziału w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Zdaniem byłego już trenera BKS-u należy oceniać przede wszystkim swoje błędy i podkreśla, że Czesław Świstak nie był na żadnym z treningów zespołu. – Prezes mówi, że za późno mnie zwolnił, a ja twierdzę, że za wcześnie. Moim zdaniem ta decyzja źle wpłynęła na zespół i pozbawiła go awansu w Lidze Mistrzyń – twierdzi Igor Prielożny w rozmowie z Piotrem Płatkiem z „Gazety Wyborczej".

Zdaniem Prielożnego w klubie z Bielska-Białej nie wszyscy mieli taką samą wizję zespołu i dodaje, że żadne z proponowanych przez niego przedsezonowych wzmocnień nie zostało zaakceptowane. – Czuję żal. Oddałem temu klubowi serce, byłem przekonany, że właśnie w Bielsku uda się zbudować zespół, który zaistnieje w Europie – przyznał szkoleniowiec.

Mimo nieporozumień, do których doszło pomiędzy Igorem Prielożnym a działaczami BKS-u, trener wierzy, że jego byłe podopieczne stać na zdobycie mistrzostwa kraju. Tym bardziej, że zespół z Bielska-Białej po ostatniej porażce z Modranską Prostejov stracił szansę na awans do dalszej części Ligi Mistrzyń. Teraz zawodniczki mogą skupić się na rozgrywkach krajowych. – Warunek jest jeden: duszna atmosfera, która panuje wokół klubu, powinna się poprawić – podkreślił Prielożny.Rozmawiał Piotr Płatek

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved