Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Sebastian Świderski: Emocje były ogromne

Sebastian Świderski: Emocje były ogromne

fot. archiwum

Po ponad pięciu miesiącach przerwy Sebastian Świderski powrócił na boisko. Polak dostał szansę w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Budvanskiej Rivijerze. Przyznał jednak, że był tym nieco zaskoczony, a emocje, które mu towarzyszyły były ogromne.

Pauzowałem 5 miesięcy i 13 dni. Muszę podziękować naszemu sztabowi medycznemu, wykonali świetną robotę – powiedział Sebastian Świderski w rozmowie dla „Przeglądu Sportowego".

Samo spotkanie przeciwko Budvanskiej Rivijerze Polak ocenił jako dość nudne. Cieszył się jednak, że mógł powrócić do gry, choć wykonał jedynie dwa ataki. – Tyle lat już gram, ale odczuwałem wielkie emocje, niczym jakiś debiutant – mówił polski przyjmujący. Jego zespół w meczu 5. kolejki grupy C pokonał Budvanską Rivijerę 3:0, dzięki czemu nadal pewnie zajmuje fotel lidera.

Z powrotu Sebastiana Świderskiego ucieszyli się niezmiernie także fani Lube Banca Macerata, którzy zgotowali zawodnikowi owację na stojąco. – Już na rozgrzewce widownia biła mi brawo, a w czasie meczu atmosfera zrobiła się fenomenalna. To niesamowita sprawa mieć takie wsparcie od ludzi wokół – podkreślił „Świder".Z zawodnikiem rozmawiał Żelisław Żyżyński

źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved