Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adam Cybulski zrezygnował z funkcji prezesa AZS-u Białystok

Adam Cybulski zrezygnował z funkcji prezesa AZS-u Białystok

fot. archiwum

AZS-owi Białystok każdy sezon przynosi niespodzianki. Kiedy już minęły zawirowania związane ze zmianami szkoleniowców, przyszedł czas na kolejne zmiany w zarządzie. Z funkcji prezesa zrezygnował Adam Cybulski, a wraz z nim do dymisji podał sięgały zarząd.

Przypomnijmy, że Adam Cybulski zastąpił na stanowisku prezesa Antoniego Prokopa. Pracę tego drugiego chwalił zawsze były trener AZS-u Dariusz Luks. Po zmianie władz szkoleniowiec w rozmowie dla Strefy Siatkówki mówił, że w klubie brakuje profesjonalizmu działaczy i spójności działań całego środowiska. – W AZS-ie wszystko szło w dobrym kierunku. Niestety pod koniec 2008 roku nastąpiły pewne zawirowania, które ciągnęły się już do końca sezonu.

Okazuje się jednak, że zawirowania trwały dalej. Jak podaje „Gazeta Współczesna" jednym z powodów dymisji zarządu mogły być nieporozumienia ze sponsorami.

W nowym zarządzie zasiądą: Bogusław Poniatowski, który będzie pełnił funkcję prezesa, a także Aleksander Bojczuk oraz Wiesław Joszczyk. Ten ostatni był także członkiem poprzedniego zarządu.źródło: inf. własna, wspolczesna.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved