Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Wojciech Kaźmierczak i Michał Masny o meczu z Crveną Zvezdą

Wojciech Kaźmierczak i Michał Masny o meczu z Crveną Zvezdą

fot. archiwum

- Zagraliśmy dobre zawody i zasłużenie wygraliśmy - powiedział po rewanżowym meczu z Crveną Zvezda rozgrywający ZAKSY, Michał Masny. - Nastroje mamy dobre. Dzisiaj zagraliśmy dobre spotkanie - dodaje Wojciech Kaźmierczak.

Można powiedziecie, że pierwszy set w całości był pod Wasze dyktando, ale zdarzył Wam się przestój podczas, którego przeciwnicy znacznie nadrobili straty punktowe.

Michał Masny:Szkoda dla kibiców i dla nas, że ta końcówka w tym pierwszym secie wyszła tak jak wyszła. Moim zdaniem jednak cały mecz kontrolowaliśmy. Zagraliśmy dobre zawody i zasłużenie wygraliśmy.

Na początku drugiego seta to drużyna Crveny Zvezdy Belgrad miała kilku punktowe prowadzenie, dopiero później odrobiliście straty.Myślę, że było to spowodowane tym, iż trener dokonał trzy zmiany. Zawodnicy nie do końca byli rozgrzani, ale szybko odrobili straty. Myślę, że chłopaki zagrali dobry mecz.

Już w sobotę przed wami kolejny mecz z Politechniką Warszawską

Nastroje mamy dobre. Dzisiaj zagraliśmy dobre spotkanie. Trenerzy mieli okazję sprawdzić grę wszystkich zawodników. Nasz terminarz jest bardzo trudny, gramy dużo spotkań więc każdy w zespole się liczy. W sobotę będziemy grali tak jak dzisiaj czy tak jak w Bydgoszczy.


Zadziwiająca końcówka pierwszego seta, w której rywal zdobywa kilka punktów z rzędu.

Wojciech Kaźmierczak:Myślę, że meczy był cały czas pod naszą kontrolą, w końcówce przeciwnicy wzmocnili zagrywkę, a my się troszkę pogubiliśmy. Jednak to my kontrolowaliśmy całe spotkanie, to my narzucaliśmy tempo gry. Starliśmy się ich odrzucić od siatki, rozgrywać piłkę na skrzydła. Dobrze spisywaliśmy się w blokach, wyblokach czy obronach oraz kontach.

Czujecie zmęczenie po rozegraniu tak wielu meczów?

Można powiedzieć, że nie mamy w ogóle odpoczynku bo cały czas jesteśmy w rozjazdach, treningach czy meczach. Zmęczenie jest, ale nie narzekamy bo z przyjemnością się gra, jeżeli się wygrywa te mecze. Na razie mamy dobrą passę, zdrowie dopisuje także jest dobrze. Styczeń powoli się kończy, a luty będzie troszeczkę luźniejszy. Na razie musimy zapomnieć o zmęczeniu i grać jak najlepiej. Wiemy, o co gramy i to dodaje nam siły.

Kolejny mecz rozegracie w sobotę z drużyną z Warszawy.

Mecz rozegramy u siebie, nie musimy już nigdzie jechać. Z pewnością przyjdą nasi kibice i pomogą nam wygrać. Będziemy chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i podtrzymać naszą dobrą passę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved