Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Grzegorz Łomacz: Jesteśmy teraz w „gazie”

Grzegorz Łomacz: Jesteśmy teraz w „gazie”

fot. archiwum

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla pokonali Coprę Piacenza i zachowali szanse awansu do fazy play-off Ligi Mistrzów. - Do Grecji pojedziemy walczyć, bo nikt nam nie podaruje zwycięstwa za darmo - mówi rozgrywający "górników" Grzegorz Łomacz.

Oddaliście dla kibiców całe serce stwarzając kapitalne i zwycięskie widowisko.

Grzegorz Łomacz:Na pewno. Głęboko wierzyliśmy w zwycięstwo. Nie załamaliśmy się przegrywając 0:1 i 1:2 i bardzo się z tego powodu cieszę, że potrafiliśmy się w tych trudnych momentach podnieść. Okazało się później, że było warto.

Jaka była taktyka waszego włoskiego trenera na włoską ekipę Copry Piacenza?Taktyka była taka, by z nimi wygrać. A tak poważnie, to główny nacisk trener kładł na zagrywkę. To się nam udało zrealizować i to był jeden z najistotniejszych elementów naszej gry.

Czy obserwujący ten mecz Daniel Castellani dodatkowo zmotywował cię do jeszcze lepszej gry?

Nie. Występując na parkiecie nie myślę kto mnie obserwuje i kto siedzi na trybunach. Wychodzę po to by zagrać jak najlepiej i wygrać spotkanie. Koncentruję się tylko na grze.

Teraz Panathinaikos i wciąż realna szansa na awans.

To tylko i aż Panathinaikos. To bardzo dobra drużyna i gramy na wyjeździe. Jesteśmy teraz w "gazie" i mam nadzieję, że podtrzymamy tą zwycięską passę. W tym roku wygraliśmy wszystkie spotkania i mam nadzieję, że dalej będziemy wygrywać. Do Grecji pojedziemy walczyć, bo nikt nam nie podaruje zwycięstwa za darmo.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved