Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Paulina Maj: 3:0 jest do zrobienia

Paulina Maj: 3:0 jest do zrobienia

fot. archiwum

Zespół PTPS-u Piła czeka trudny pojedynek rewanżowy z zespołem Tomisu Konstanta. W pierwszym pojedynku 3:0 wygrała ekipa z Rumunii. - Niektóre z nas czuły się troszeczkę zmęczone i przeciążone. - powiedziała o przyczynach tamtej porażki Paulina Maj.

Nic nam nie funkcjonowało i stąd taki obrót spraw. One zagrały po prostu poprawnie. Tonie jest zespół, którego nie jesteśmy w stanie pokonać – komentowała libero pilanek w rozmowie dla serwisu reprezentacja.net.

Paulina Maj twierdzi jednak, że mimo porażki 0:3 zespół z Piły jest w stanie jeszcze awansować do dalszej rundy. Uważa bowiem, że rywalki zarówno pod względem fizyczności, jak i umiejętności są na takim samym poziomie jak ekipa PTPS-u. Dodatkowo libero ma nadzieję, że zespół z Rumunii wyjdzie na mecz rewanżowy zbyt mocno rozluźniony. – Wydaje mi się, że troszeczkę nas zlekceważą, po takim wyniku w meczu wyjazdowym, szczególnie w dwóch pierwszych setach. Z tego względu to spotkanie może inaczej wyglądać niż ten pierwszy mecz. Uważam, że 3:0 jest do zrobienia.

W przerwie rozgrywek PlusLigi Kobiet zespół Wojciecha Lalka rozegrał towarzyskie spotkania z KS-em Murowana Goślina i Impetem Gwardia Wrocław. Paulina Maj powiedziała, że ona i jej koleżanki pokazały w tych sparingach dobrą postawę. – Grałyśmy na luzie i lekko. Mnie osobiście lepiej gra się po przerwie, po czasie gdy jest troszkę luźniej. Myślę, że organizm jest tak przyzwyczajony, że to tak naprawdę nie była żadna przerwa.Z Pauliną Maj rozmawiała Renata Respondek

Cały wywiad w serwisie Reprezentacja.net

źródło: inf. własna, reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved