Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Milena Sadurek: Trudno cokolwiek przewidywać

Milena Sadurek: Trudno cokolwiek przewidywać

fot. archiwum

Metal Galati zmierzy się dziś z meczu Ligi Mistrzyń z Asystelem Novara. W pierwszym meczu zespół Mileny Sadurek gładko uległ Włoszkom w trzech setach, ale jak przyznaje nasza rozgrywająca, rumuński klub postrzega ten mecz raczej jako wypadek przy pracy.

Metal przystąpi do pojedynku z Novarą w dobrych natrojach po niedzielnym, trudnym, ale zwycięskim meczu z Tomisem Constanta. Polka po tym meczu była zadowolona, że zespół zdołał wygrać, choć rywalki doprowadziły do tie-breaka. W wywiadzie dla serwisu reprezentacja.net Milena Sadurek podkreśla: – Na szczęście nie sprawdziło się powiedzenie, że kto nie wygrywa 3-0, ten przegrywa 2-3, ale w końcówce było nerwowo.

Teraz rumunki czeka dużo poważniejszy sprawdzian, bowiem rywalki z Novary dotychczas w Lidze Mistrzyń przegrały tylko raz z Muszynianką i do meczu z Metalem przystąpią w roli faworytek. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się gladkim zwycięstwem Włoszek. – Na to szybkie 0:3 w Novarze patrzymy trochę jak na wypadek przy pracy i teraz postaramy się zaprezentować o wiele lepiej. Trudno jednak cokolwiek przewidywać – mówi Sadurek.

Spotkanie z Asystelem to nie jedyny "włoski" temat jaki przewija się ostatnio w kontekście polskiej rozgrywającej. Coraz częściej słychać głosy, że miejsce kontuzjowanej Eleonory Lo Bianco w Foppapedretti Bergamo miałaby zająć właśnie Milena Sadurek. Sama zainteresowana ostrożnie podchodzi do tych rewelacji. – Nic o tym nie wiem. Do mnie również dotarły z kraju takie informacje, ale nic mi na ten temat nie wiadomo i nikt z Bergamo nie kontaktował się ze mną w tej sprawie. Muszę przyznać, że dla mnie osobiście te wiadomości były sporym zaskoczeniem.Z Mileną Sadurek rozmawiała Anna Puch

Cały wywiad w serwisie Reprezentacja.net

źródło: inf. własna, reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved