Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Grzesiowski: Będziemy walczyć o czołową czwórkę

Krzysztof Grzesiowski: Będziemy walczyć o czołową czwórkę

fot. archiwum

Pierwsza liga wróciła po prawie trzytygodniowej przerwie w rozgrywkach. Jak zapowiada Krzysztof Grzesiowski, zawodnik piątego obecnie GTPSu Gorzów Wielkopolski, jego drużyna będzie starała się zaistnieć w czołówce tabeli.

Zajmujemy piąte miejsce, do czwartych pilan tracimy tylko jeden punkt. Mamy jeszcze prawie całą rundę, by odrobić tę niewielką stratę. Mamy świadomość, że punkty zdobędziemy w tych meczach najtrudniejszych, tylko wówczas, jeśli wzniesiemy się na wyżyny naszych umiejętności. Za to u siebie podejmiemy cały dół tabeli. W tych pojedynkach nie powinniśmy zgubić żadnego oczka. Tym bardziej, że już za dwa tygodnie wrócimy do wyremontowanej hali przy Czereśniowej – mówi Gazecie Lubuskiej Grzesiowski.

GTPS obecnie zajmuje piątą lokatę, a do czwartego Jokera traci punkt. Do pierwszej trójki strata jest już większa. Lider tabeli – Trefl Gdańsk ma nad gorzowianami aż osiem punktów przewagi. Drugą rundę rozgrywek gorzowski zespół rozpoczął meczem z Morzem Szczecin. W spotkaniu rywale zdołali ugrać tylko seta – pierwszego. – Mieliśmy trzy tygodnie przerwy w rozgrywkach, więc potrzebowaliśmy trochę czasu, by złapać właściwy rytm gry – usprawiedliwia porażkę w partii Grzesiowski.Rywale pogonili mnie zagrywką, lecz, na szczęście, otrzymałem w porę wsparcie od kolegów – dalej relacjonuje mecz z Morzem zawodnik Gorzowa.

Jeszcze około dwóch tygodni potrwa remont hali, w której gorzowscy siatkarze zazwyczaj trenowali i rozgrywali spotkania. Obecnie wszystko przeniosło się do obiektu, przy ul. Puszkina. – Nasza stara hala to jest bardzo specyficzny, typowo siatkarski obiekt. Przyjezdne zespoły potrzebują sporo czasu, by się do niego przyzwyczaić. A przy Puszkina wszyscy od razu czują się jak w domu, bo takich hal jest w kraju sporo – mówi Gazecie Lubuskiej Grzesiowski.źródło: Gazeta Lubuska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved