Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kłopotów Avii Świdnik ciąg dalszy

Kłopotów Avii Świdnik ciąg dalszy

fot. archiwum

Przed sobotnim meczem Avii z SMS PZPS Spała teoretycznie faworytami są siatkarze ze Świdnika, ale wobec sytuacji kadrowej w drużynie, wcale nie jest pewne, że pojedynek będzie przebiegał pod dyktando trzeciej obecnie drużyny I ligi mężczyzn.

Głównym problemem trenera Krzysztofa Lemieszka jest wciąż kontuzja Dominika Wójcickiego. Zapewne ponownie w ataku ujrzymy zatem Wojciecha Pawłowskiego, który w ostatnich miesiącach grał na pozycji przyjmującego i przestawienie się z powrotem na atak sprawia mu spore problemy. Jak mówi sam zawodnik w rozmowie z Kurierem Lubelskim: – Rzeczywiście ataki z drugiej linii sprawiały mi problemy. Nie ma się jednak co dziwić. Dwa razy przekroczyłem linię trzeciego metra, bo jej nie czuję. Przez ostatnie trzy miesiące trenuję grę na pozycji przyjmującego i ciężko tak z biegu się przestawić. Jeśli jednak trener uzna, że mam grać w ataku, to tak będzie.

Obsadzenie pozycji atakującego to jednak nie jedyny problem szkoleniowca Avii. Spore kłopoty kadrowe ma także na środku siatki, bowiem Michał Jaskulski ma kontuzjowany kręgosłup, a Marcin Malicki narzeka na podkręconą nogę.

źródło: inf. własna, Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved