Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Extrans Patria w weekend zagra dwa razy

Extrans Patria w weekend zagra dwa razy

fot. archiwum

Niezwykle ciekawie zapowiada się najbliższy weekend dla kibiców siatkówki w Sędziszowie Młp. Zawodniczki, plasującej się na 8. miejscu w tabeli grupy 4. II ligi kobiet, Extrans Patrii rozegrają bowiem dzień po dniu dwa ligowe mecze na własnym parkiecie.

W piątek 15 stycznia rywalizować będą z Pogonią Proszowice drużyną trenera Dariusza Pomyklaskiego. Mecz na prośbę zespołu gości rozgrany zostanie awansem z 17 kolejki z 23 stycznia. Odbędzie się w Sędziszowie Młp., a nie jak w terminarzu w Proszowicach.

W sobotę 16 stycznia Extrans Patria już zgodnie z terminarzem rywalizować będzie z drużyną AZS UE Skawa Kraków, zespołem prowadzonym przez trenera Tomasza Klocka. Pogoń plasuje się w ligowej tabeli tuż przed Extrans Patrią, a "Ekonomistki" to faworyt nie tylko do zwycięstwa w grupie, ale i jeden z kandydatów do pierwszoligowego awansu. Podbudowane ostatnimi czterema wygranymi z rzędu zawodniczki Bogdana Dudka, trenera Extrans Patrii zapowiadają walkę o punkty w obu meczach. Siatkarskich emocji w Sędziszowie Młp. w trzeci weekend stycznia na pewno zatem nie zabraknie.

źródło: Reporter Gazeta

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved