Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Calisia Kalisz dogra sezon do końca i ma prezesa

Calisia Kalisz dogra sezon do końca i ma prezesa

fot. archiwum

Marian Gościmiński został nowym prezesem MKS Calisia Kalisz. Wiele wskazuje również na to, że drugoligowa drużyna siatkarek dokończy sezon. Były wiceprezes podjął się kierowania klubem podczas wtorkowego zebrania zarządu.

Zdecydowałem się, żeby rozwiązać tę patową sytuację, która powstała w ostatnim czasie. Będę na tym stanowisku do czasu zebrania sprawozdawczo-wyborczego – mówi Marian Gościmiński. Nowy szef MKS swoje urzędowanie zaczął od dobrej inforamacji dla kibiców. Jeszcze wczoraj kaliscy działacze byli niemal pewni, że zaplanowany na najbliższą sobotę mecz z Jokerem Mekro Świecie trzeba będzie odwołać i oddać walkowerem. W środę sytuacja się odwróciła i 16 stycznia siatkarki kaliskiego beniaminka jednak wybiegną na parkiet. Pomoc w organizacji tego spotkania zaoferował kaliski ratusz.

Z dużym prawdopodobieństwem odbędą się również pozostałe mecze Calisii w rundzie zasadniczej – z Espolem Police i KS Piecobiogaz Murowana Goślina. Ten pierwszy ma być rozegrany w… Gołuchowie. Dlaczego? – Ze względu na to, że wójt Gołuchowa zdecydował się pokryć koszty organizacji spotkania – wyjaśnia Gościmiński.

Mamy bardzo dobre relacje z Gołuchowem. W ten sposób będziemy promować gminę i halę. Tamtejsze władze chcą też pokazać inną dyscyplinę, niż piłka nożna, która jest tam sportem numerem jeden. My wychodzimy im naprzeciw, a dodatkowo będzie okazja odwdzięczyć się za zorganizonie dla nas obozu w zeszłym roku – dodaje pierwszy trener Calisii Jakub Stankiewicz.Autorem tekstu jest Marcin Ostajewski

Więcej w serwisie wielkopolskisport.pl

 

źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved