Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Startuje nowa liga amatorska Volley-Wro

Startuje nowa liga amatorska Volley-Wro

fot. archiwum

We Wrocławiu startuje nowa liga amatorska Volley-Wro. Jako że liga ta jest kolejną inicjatywą pasjonatów siatkówki, takich jak my, chętnie wspieramy tę inicjatywę. Mamy nadzieję, że wielu siatkarzy i siatkarek amatorów z Wrocławia i okolic odnajdzie dla siebie miejsce na parkietach Volley-Wro.

Co to jest VOLLEY-WRO?

VOLLEY-WRO jest to pierwsza Amatorska Liga Siatkówki we Wrocławiu, której celem jest propagowanie piłki siatkowej i popularyzacja tej dyscypliny sportu na terenie miasta Wrocławia i okolic.

Skąd inicjatywa?VOLLEY-WRO jest inicjatywą pasjonatów i ludzi pozytywnie zakręconych pod względem siatkówki, którzy chcieliby umożliwić uprawianie piłki siatkowej wszystkim zainteresowanym bez względu na ich przygotowanie i umiejętności

Co liga proponuje?

  • pełnowymiarową halę sportową (Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu)
  • sędziowanie na najwyższym poziomie – sędziowie z Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej
  • w ciągu jednego roku kalendarzowego – dwie edycje (ma to na celu zwiększyć intensywność rozgrywek i poziom rywalizacji)
  • profesjonalną organizację (ranking najlepszego zawodnika, sędziowie z DZPS-u, informacje o każdej kolejce w mediach , itp.)
  • sportową walkę w zależności od umiejętności

Zapisy:

Zapisy trwają od 12 stycznia 2010r do 14 lutego 2010 r. Aby się zapisać należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Formularz można przesłać droga mailową lub przynieść do biura ligi na al. Wiśniowej 36A / pok. 215 (2 piętro). W każdy wtorek o godz 19:00 – 20:00 w wyżej wymienionym terminie

Kto może uczestniczyć:

W 1. edycji mogą uczestniczyć wszyscy, którzy 01.02.2010 roku ukończyli 15 lat i w sezonie 2009/2010 nie są zgłoszeni do rozgrywek organizowanych przez DZPS, PLS, LSK ani inne organizacje narodowe.

Kiedy pierwsza kolejka:

Po zakończeniu zapisów w środę 17 lutego 2010 roku odbędzie się losowanie grup, a pierwsze mecze odbędą się 20 lutego w sobotę.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved