Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Mariusz Wiktorowicz: Determinacji starczyło na dwa sety

Mariusz Wiktorowicz: Determinacji starczyło na dwa sety

fot. archiwum

W piątym spotkaniu tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzyń, ekipa Aluprofu Bielsko-Biała przegrała po raz kolejny i straciła definitywnie szanse na awans do kolejnej rundy. - Determinacji starczyło na dwa sety - mówił po meczu trener Mariusz Wiktorowicz.

Anna Barańska (kapitan Aluprofu): – Gratuluję drużynie z Czech. Zagrały dziś dobrą siatkówkę. My od trzeciego seta byłyśmy dziewczynami do bicia.

Milada Spalova (kapitan Prostejova): – Cieszę się bardzo, że udało nam się odwrócić losy tego spotkania. Od trzeciego seta grałyśmy dobrze całą drużyną, a w siatkówce właśnie o to chodzi.

Mariusz Wiktorowicz (trener Aluprofu): – Gratuluję zwycięstwa gościom. Bardzo chcieliśmy to spotkanie wygrać. Determinacji starczyło na dwa sety, w których graliśmy tak jak sobie założyliśmy. Niestety w trzecim secie nasze rywalki zaryzykowały zagrywką, a my mieliśmy problemy praktycznie w każdym elemencie. Jedziemy do Moskwy na ostatni mecz i chcielibyśmy się dobrze zaprezentować na zakończenie udziału w Lidze Mistrzyń. Teraz będziemy się przygotowywać do występów w naszej lidze.Miroslav Cada (trener Prostejova): – Od początku byliśmy pod dużym naciskiem miejscowej drużyny, która znakomicie zagrywała. Od trzeciego seta sytuacja jednak się odwróciła. Według mnie najistotniejszą różnicą pomiędzy oboma drużynami była ilość zawodniczek, które dobrze zagrały w ataku. Bielsko miało tylko Helenę Horkę, my mieliśmy kilka zawodniczek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved