Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Marcin Sadecki: Bzura zagrała bardzo dobrze

Marcin Sadecki: Bzura zagrała bardzo dobrze

fot. archiwum

Marcin Sadecki, były kapitan Bzury Ozorków, w ostatnim meczu ligowym miał okazję zagrać przeciwko poprzedniemu zespołowi. Zawodnik był pod wrażeniem gry swoich byłych kolegów. Nie wyklucza również powrotu do MKS-u - czytamy na stronie mksbzura.pl.

Jakie wrażenia po powrocie do Ozorkowa?

Marcin Sadecki: Pierwszy raz od długiego czasu grałem przeciwko mojemu byłemu zespołowi. Grało mi się całkiem nieźle, ale niesmak pozostał, bo przyjechaliśmy tu w roli faworyta, a przegraliśmy. Nota bene Bzura zagrała bardzo dobry mecz i w zagrywce i w bloku. Widać, że odrobili lekcje z pierwszego meczu z nami. Tutaj taktyka była pięknie rozpisana. Widać było, że są przygotowani do tego meczu, spełnili założenia i wygrali. Tie-break przegraliśmy zdecydowanie. Szkoda, popełniliśmy zbyt dużo błędów , żeby wygrać.

Czy myśli Pan o powrocie do Ozorkowa?Tak się mówi – nigdy nie mów nigdy. Odszedłem z Ozorkowa, ale nie wykluczone, że kiedyś jeszcze zagram na tej hali.

Jakie są aspiracje Pana obecnej drużyny?

Chcemy dojść jak najwyżej w play-offach,  jeśli się uda. Wygraliśmy ze wszystkimi drużynami z czołówki. Myślę, że ten mecz to najniższa możliwa nasza forma. Mam nadzieję, że będziemy grać coraz lepiej, powoli się rozkręcali i dojdziemy do  finału play-off. Takie są założenie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czyli reguła, że zdobywacie jeden lub dwa punkty ze słabszymi drużynami się spełniła?

(śmiech) Dokładnie tak. Adam Łukasik, w którymś wywiadzie powiedział, że gdy gramy z dobrymi zespołami wygrywamy po 3:0, 3:1, a z troszkę słabszymi, chociaż trudno powiedzieć, żeby Bzura była od nas słabsza, bo wygrała ten mecz, ale jest z niżej w tabeli – tracimy punkty. Zupełnie uważam niepotrzebnie, no ale co zrobić, taki jest sport.

* Więcej w audycji "Sportowy Ozorków"

źródło: www.mksbzura.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved