Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Leszek Dejewski: Na razie wygrywamy

Leszek Dejewski: Na razie wygrywamy

fot. archiwum

- Łatwo nie było, ale muszę przyznać, że spodziewaliśmy się w Warszawie ciężkiego meczu - mówił po wygranej z Politechnika Warszawską drugi trener jastrzębian, Leszek Dejewski. - Póki co mamy początek tego maratonu. Na razie wygrywamy...

Na tablicy 3:0 dla Jastrzębskiego Węgla, ale wcale w tym spotkaniu tak łatwo nie było…

Leszek Dejewski:To prawda, łatwo nie było, ale muszę przyznać, że spodziewaliśmy się w Warszawie ciężkiego meczu, a z perspektywy tego spotkania, mogę stwierdzić, że nawet cięższego. Nasz zespół miał trochę szczęścia w końcówkach setów. W tych momentach o zwycięstwie zadecydowało większe doświadczenie naszego zespołu.

Zawodnicy nie odczuwają zmęczenia? W styczniu, w ciągu trzydziestu dni rozegracie dziewięć spotkań.

Póki co mamy początek tego maratonu. Na razie wygrywamy, także nikt za bardzo nie myśli o zmęczeniu, ale ono na pewno przyjdzie pod koniec miesiąca.

Nawet po środowej pięciosetówce nie byliście zmęczeni?W środę z VfB Friedrichshafen były takie emocje, że nikt nie zwracał na to uwagi (śmiech). Poza tym, po meczu mieliśmy trochę wolnego, a zajęcia wznowiliśmy popołudniu następnego dnia. Mamy za sobą jeden trening, także sądzę, że nie jest z nami tak źle.

W meczu z Politechniką popełniliście bardzo dużo błędów.

Jak wspomniałem wcześniej mieliśmy w końcówkach trochę szczęścia, zarówno na zagrywce, bloku i ataku, kończyliśmy też ważne kontry. Wiadomo, siatkówka jest grą błędów, ale ich w tym spotkaniu popełniliśmy za dużo.

Teraz powrót do Jastrzębia i myślami jesteście przy następnym meczem w Lidze Mistrzów?

Za kilka dni gramy bardzo ważny mecz z Piacenzą. Pokazaliśmy, że potrafimy w Lidze Mistrzów grać i dalej będziemy chcieli przedłużyć tą dobrą passę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved