Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Trzeba jak najmniej mówić o zmęczeniu

Jakub Jarosz: Trzeba jak najmniej mówić o zmęczeniu

fot. archiwum

Po raz kolejny w tym sezonie statuetkę najlepszego zawodnika spotkania otrzymał Jakub Jarosz. Po fenomenalnym meczu wraz z kolegami odniósł niezaprzeczalne zwycięstwo nad drużyną Delecty Bydgoszcz, deklasując rywali.

Anna Falk: Zagraliście bardzo dobre spotkanie, jednak w dużej mierze to dzięki Tobie, ZAKSA wygrała ten mecz tak pewnie.

Jakub Jarosz:Myślę, że nawet nie ma jak wyróżnić jednego zawodnika, bo cała nasza drużyna zagrała dzisiaj świetnie, wspaniałe zawody. Także, trzeba by było wyróżnić wszystkich, bo każdy zagrał naprawdę fenomenalnie. Myślę, że właśnie tutaj był klucz do zwycięstwa.

Nie było w żaden sposób widać po Was zmęczenia, które mogło się przecież pojawić po meczu pucharowym z Crveną Zvezdą, tym bardziej że graliście na wyjeździe.Po prostu pomyśleliśmy sobie, że nie możemy teraz tłumaczyć się, wymyślać sobie, że jesteśmy zmęczeni, bo każdy jest zmęczony. Każdy zespół gra w lidze, wiele drużyn gra w europejskich pucharach, także tak to wygląda. Każdy jest zmęczony, tylko trzeba jak najmniej o tym mówić, żeby ta informacja tutaj z głowy nie dotarła do mięśni… (śmiech)."

Rewanż w starciu z Crveną powinien być już łatwiejszy. Mecz rozgrywacie u siebie, a do awansu wystarczy Wam jeden wygrany set.

Miejmy nadzieję, że szybko uda nam się osiągnąć ten cel, czyli awans. Musimy wygrać pierwszego seta i potem będzie można troszeczkę spokojniej grać, ale na pewno musimy się bardzo mocno skoncentrować, bo przeciwnik jest taki, że może zagrać. Myślę, że mają potencjał i mogą zagrać naprawdę bardzo dobry mecz.


*rozmawiała Anna Falk

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved