Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Zespół ACERO Lamia ElmaRK zwycięzcą turnieju w Łodzi

Zespół ACERO Lamia ElmaRK zwycięzcą turnieju w Łodzi

fot. archiwum

W dniu 9 stycznia 2010 roku odbył się III Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów. Turniej został zorganizowany przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej oraz Szkołę Podstawową nr 205, a brało w nim udział ponad 100 zawodników i zawodniczek.

W zawodach młodzieżowych wystąpiły cztery zespoły uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi, które rywalizowały ze sobą w turnieju mini siatkówki pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: Agnieszki Krajewskiej i Marcina Jędraszczyka.

W turnieju seniorów starowało dziewięć zespołów, w tym pięć z Łódzkiej Amatorskiej Ligi. W zawodach wystąpiły ponadto drużyny z Poznania oraz z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Gościnnie zagrali także zawodnicy drużyny ŁKS Głusi.

Zwycięzcą po raz drugi z rzędu został zespół ACERO Lamia ElmaRK, a drugie miejsce zajęła drużyna Cyrańscy Team. Na trzecim miejscu uplasowała się Iskra, w której wystąpiła na pozycji libero jedyna zawodniczka turnieju seniorów.Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe koszulki, najlepsze zespoły puchary, a pozostałe drużyny pamiątkowe statuetki.

Tabela końcowa seniorów:

1. ACERO Lamia ElmaRK
2. Cyrańscy Team
3. Iskra
4. Filar Pajszczyk
5. Samograjki
6. ŁKS Głusi
7. Energeo
8. Goście z Poznania
9. BG Club

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved