Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Rezerwy Skry wygrywają… 5:0

Rezerwy Skry wygrywają… 5:0

fot. archiwum

Rezerwy KPS Skry II Bełchatów korzystając z pauzy w rozgrywkach II ligi mężczyzn, rozegrali w sobotę mecz kontrolny z  Grześkami Hellena Kalisz. Bełchatowianie pokonali lidera II ligi grupy 1 5:0. Spotkanie rozegrano w bełchatowskiej sali gimnastycznej SP nr 13.

Kaliszanie podobnie jak rezerwy Skry szlifują formę przed końcówką rundy zasadniczej. W obu przypadkach spotkania te zadecydują o pozycji w fazie play-off. Podopieczni Sławomira Augustyniaka, jak i Mariana Durleja celują w pozycję lidera. Żółto-czarnym tą walkę może ułatwić m.in. możliwe wycofanie się z rozgrywek lidera drugiej grupy, Burzy Wrocław.

W trakcie spotkania na boisku pojawili się gracze juniorów Skry: Karol Gałkowski, Maciej Ignatowski. Ponadto szansę gry otrzymali ci juniorzy, którzy na co dzień trenują z "dwójką": Michał Koźmiński, Janusz Górski, Jędrzej Maćkowiak. Po kontuzji do treningów, a także i gry powrócił Bartosz Cedzyński.

Skra II Bełchatów – Grześki-Hellena Kalisz 5:0
(25:15, 26:24, 25:22, 25:22, 25:23)Składy:

Skra II: Kotas, Frankowski, Dłubała, Walczykowski, Mysera, Maćkowiak, Gałkowski (libero) oraz Ranecki, Koźmiński, Górski, Cedzyński, Ignatowski

źródło: belsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved