Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Aleh Akhrem: Mamy dobrą drużynę

Aleh Akhrem: Mamy dobrą drużynę

fot. archiwum

Po zwycięskim meczu z Jadarem Radom swoimi uwagami podzielił się Aleh Akhrem, który uważa, że - Resovia krok po kroku może zajść bardzo daleko w Lidze Mistrzów. Sam zawodnik nie ukrywa, że chciałby zagrać final four LM.

Patryk Polek: Czy spodziewaliście się dziś takiej łatwej przeprawy z Radomiem? Chyba nie sprawili Wam większego problemu?

Aleh Akhrem: – Owszem, lecz wiedzieliśmy, że dzisiejszy mecz nie będzie należał do tych trudnych, ale trzeba było to spotkanie wygrać. Chcieliśmy zwyciężyć jak najszybciej, aby nie tracić niepotrzebnie sił, bo przed nami ciężki styczeń i dużo trudnych meczów. Cieszymy się, że udało się nam to osiągnąć i teraz myślimy już tylko o kolejnym przeciwniku.

Tak jak powiedziałeś przed Wami dużo grania. Na następne spotkanie nie trzeba długo czekać, bowiem gracie już w środę w Lidze Mistrzów. Jak podejdziecie do tego meczu, wiedząc, że awans macie już w kieszeni?– Oczywiście chcemy wygrać wszystkie mecze do końca. To nasz główny cel. Najlepiej byłoby awansować z pierwszego miejsca, lecz czas pokaże czy będzie to nam dane.

W ubiegłym sezonie udało się Twojej drużynie – Iraklisowi Saloniki awansować do finału Ligi Mistrzów. Teraz gdybyś powtórzył ten wyczyn z Resovią byłby to niesamowity sukces.

– Staram się nie wybiegać tak daleko w przyszłość. Na razie rozpoczęła się dopiero runda rewanżowa. Nie myślę o tym co będzie potem, lecz uważam, że krok po kroku możemy zajść bardzo daleko. Oczywiście chciałbym zagrać z Resovią w finale. Mamy znakomitą drużynę, którą stać na zwycięstwa i na pewno to jest nasz cel.

Za tydzień gracie ze Skrą Bełchatów. Kibice liczą, że pokonacie u siebie Mistrza Polski po raz drugi.

– Skra na pewno będzie chciała się zrewanżować, po tym jak wyeliminowaliśmy ich z Pucharu Polski, lecz zrobimy wszystko, żeby wygrać. Będziemy zmotywowani i skoncentrowani na sto procent, chociaż nie będzie łatwo.

Rozmawiał: Patryk Polek (Strefa Siatkówki)

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved