Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Akademiczki walczą o trzecie miejsce

Akademiczki walczą o trzecie miejsce

fot. archiwum

Siatkarki AZS-u Politechniki Radomskiej już w najbliższą sobotę znów zagrają przed własną publicznością. Na pewno będą chciały zatrzeć niezbyt dobre wrażenie, które pozostawiły po Turnieju o Puchar Rektora Politechniki Radomskiej.

Tym razem jednak przeciwniczki powinny być w zasięgu akademiczek. – Dziewczyny chcą trochę odreagować tamten turniej i sprawdzić swoją dyspozycję – przyznaje drugi szkoleniowiec radomianek, Krzysztof Białczak. Drużyna przygotowuje się do tego spotkania jak do każdego innego pojedynku. Mecz posłuży weryfikacji aktualnej formy siatkarek AZS-u. Drugi trener zdradził również, że zespół nie ma wyznaczonego konkretnego celu – do zadań zawodniczek należy po prostu dobre zaprezentowanie się.

Rywalem Politechniki będzie zespół AZS-u AWF Warszawa, zajmujący miejsce tuż za sobotnimi gospodyniami. Wygrana podopiecznych Aleksandra Klimczyka pozwoli im na powiększenie zdobytej liczby punktów i "dowiezienie" trzeciego miejsca do końca tej rundy.

W składzie radomskiego AZS-u nie zabraknie zmian. W spotkaniu nie wystąpią na pewno Katarzyna Pluskota oraz Natalia Karbowska. Zawodniczki wracały po turnieju do Wielunia i miały wypadek samochodowy, na szczęście nic poważnego się nie stało. – Wydawało się, że najbardziej ucierpiała Natalia, jednak potem okazało się, że nic się nie stało. Z kolei Kasi założono kilka szwów – relacjonuje Krzysztof Białczak.Natalia Karbowska była na treningu, ale nie uczestniczyła w zajęciach. Do pracy ma wrócić od poniedziałku. Natomiast Katarzyna Pluskota pozostała w Wieluniu, gdzie oczekuje na zdjęcie szwów. Miejsce Karbowskiej zajmie Katarzyna Nadziałek, a na pozycji libero wystąpi Agnieszka Dobosz.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9. stycznia, o godzinie 15.30 w hali przy ulicy Chrobrego.

Autor: Agata Kołacz – SportRadom.pl

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved