Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Janczak oficjalnie trenerem Energetyka

Krzysztof Janczak oficjalnie trenerem Energetyka

fot. archiwum

Minimum ósme miejsce - to cel jaki przed nowym szkoleniowcem MCKiS-u PKE Energetyka Jaworzno postawili działacze klubu. Krzysztof Janczak we wtorek podpisał kontrakt ze śląskim pierwszoligowcem. W roli trenera zadebiutuje w sobotę w meczu ze Ślepskiem.

Jak informowaliśmy w grudniu Krzysztof Janczak, który do niedawna występował w barwach wrocławskiej Burzy, został nowym szkoleniowcem „Energetyków" z Jaworzna. W roli trenera zadebiutuje w najbliższy weekend. Jaworznianie na własnym parkiecie podejmować będę beniaminka I ligi mężczyzn, Ślepsk Suwałki.

Skłoniła mnie możliwość wykazania się i jako zawodnika i jako trenera. Myślę, że zespół jest w miarę poukładany i tak naprawdę zajmuje nieadekwatne miejsce do umiejętności chłopaków – mówił w wywiadzie dla lokalnej telewizji Krzysztof Janczak.Mam swoją wizję siatkówki i będę próbował ją realizować. Mam nadzieje, że tą wizją zarażę chłopaków, zrozumieją to, co chcę im przekazać i wezmą z tego jak najwięcej, co się odbije na tym, co będziemy prezentować w najbliższych meczach .

Cel jest jasny, zajęcie przynajmniej ósmej pozycji w tabeli – przyznaje Mirosław Ciołczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. – Umowa będzie obowiązywać do zakończenia obecnego sezonu – zapewnia dyrektor. Klub nie wyklucza, że przedłuży umowę z trenerem na przyszły sezon, jednak plan minimum musi być spełniony. Jak donosi portal jaworznianin.pl, Janczak może być pewny pozostania w Jaworznie, jeśli wraz z drużyną zakończy rozgrywki na czwartej, piątej pozycji, o czym przed sezonem mówił Wiktor Krebok.

Pod znakiem zapytania stała przyszłość w klubie Jacka Sowy, który dotąd prowadził Energetyka. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami został on asystentem Krzysztofa Janczaka.źródło: energetyk.mckis.jaw.pl, inf. własna, jaworznianin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved