Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Zapowiedź 7. kolejki Mrągowskiej Ligi Siatkówki

Zapowiedź 7. kolejki Mrągowskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

Przed nami już 7. tura spotkań rozgrywek Mrągowskiej Ligi Siatkówki. Drużyny po przerwie świąteczno-noworocznej powrócą na parkiet, aby walczyć o punkty. Kolejka rozpocznie się od ciekawej konfrontacji Lajceps z liderem, IDG-Tools.

Drugi pojedynek skonfrontuje ze sobą IDG-Tools i drużynę Amatorów. Teoretycznym faworytem tego spotkania jest ekipa IDG, ale Amatorzy urywali już punkty rywalom, więc może i tym razem uda im się sprawić niespodziankę.

W następnym meczu Lajceps zagra z Amatorami. Amatorów czeka tego dnia bardzo ciężka przeprawa, ponieważ ich rywale są z „górnej półki". Lajceps, aby myśleć o zwycięstwie w lidze, nie może pozwolić sobie na stratę punktów z drużyną, która okupuje dolne rejony tabeli.

Czwarte spotkanie pomiędzy drużyną HMT – Materiały Ścierne, a drugim zespołem Liceum Ogólnokształcącego rozpocznie się już o godzinie 18.00. LO 2 składające się w większości z absolwentów z tej szkoły „potknęło się" już kilka razy w tych rozgrywkach. Ekipa HMT na pewno będzie chciał uszczknąć jak najwięcej punktów rywalom, aby poprawić swoją nienajlepszą sytuację w tabeli.Przedostatnie spotkanie rozegrają pomiędzy sobą drużyny HMT – MS i Żołnierska. Outsider ligi, Żołnierska, będzie musiała wspiąć się na wyżyny, aby wygrać choć jedną partię. Celem drużyny HMT na to spotkanie jest jak najszybsze rozprawienie się z rywalem i zanotowanie trzech oczek na ligowym koncie.

Siódma kolejkę zakończy mecz pomiędzy LO 2 i Żołnierską. LO 2, podobnie jak HMT, musi wygrać to spotkanie w dwóch partiach, aby myśleć o jak najlepszej lokacji w tabeli na koniec sezonu.

Mecze:
Lajceps – IDG-Tools (godz. 15.00)
IDG-Tools – Amatorzy (godz. 16.00)
Lajceps – Amatorzy (godz. 17.00)
HTM – MS – LO 2 (godz. 18.00)
HTM – MS – Żołnierska (godz. 19.00)
LO 2 – Żołnierska (godz. 20.00)

źródło: inf. własna, sport.mragowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved