Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Mariusz Wiktorowicz: Wierzyliśmy, że możemy je pokonać

Mariusz Wiktorowicz: Wierzyliśmy, że możemy je pokonać

fot. archiwum

Chociaż zespół Aluprofu Bielsko-Biała w czterech meczach Ligi Mistrzyń poniósł cztery porażki, nikt nie składa broni. - Będziemy dalej pracować i z wiarą przystąpimy do kolejnych spotkań - mówi I trener BKS-u Mariusz Wiktorowicz.

Cigdem Rasna (kapitan Fenerbahce): – Graliśmy dzisiaj z dobrym rywalem. Próbowaliśmy grać jak najlepiej, ale wierzę, że potrafimy jeszcze lepiej niż dziś. To był dla nas bardzo trudny mecz i bardzo się cieszymy ze zwycięstwa.

Anna Barańska (kapitan Aluprofu): – Serdecznie gratuluję zespołowi z Stambułu. Niestety nie udało nam się nawiązać walki, szczególnie w końcówkach. Nie spuszczamy głów. Mamy jeszcze dwa mecze i powalczymy w nich o awans.

Jan De Brandi (trener Fenerbahce): – Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Wiedzieliśmy, że dla gospodyń to jedna z ostatnich szans na wywalczenie awansu do kolejnej rundy. W drużynie BKS-u nie mogły zagrać doświadczone Świeniewicz i Dziękiewicz. Rozgrywająca Skorupa skakała do bloku tylko jedną ręką. To wszystko bardzo utrudniało poczynania zespołowi z Bielska. Aluprof na początku dużo punktował pierwszym tempem. My jednak kontrolowaliśmy przebieg meczu poprzez bardzo dobry blok i zagrywkę. Poza tym bardzo dobrze i bardzo sprytnie zagrały nasze dwie najlepsze zawodniczki – Gamova i Osmokrovic.Mariusz Wiktorowicz (trener Aluprofu): – Gratuluję rywalom zwycięstwa. Bardzo wierzyliśmy, że możemy tego przeciwnika pokonać. Po pierwszym meczu w Turcji wyciągnęliśmy bardzo dużo wniosków. Dziś te wnioski miały być zrealizowane. Zależało nam przede wszystkim, aby odrzucić przeciwnika od siatki. niestety nie udało się. Mieliśmy trochę problemów w ataku, ale Fenerbahce to bardzo dobry i dobrze zorganizowany zespół. Będziemy dalej pracować i z wiarą przystąpimy do kolejnych spotkań o awans do kolejnej rundy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved