Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wojciech Stępień: Szanse trzeba wykorzystywać

Wojciech Stępień: Szanse trzeba wykorzystywać

fot. archiwum

Czarni Radom wrócili do normalnych treningów, bo mecz o punkty już w najbliższą sobotę. O sytuacji w klubie i ewentualnych zmianach barw przez siatkarzy portal RadomSport.pl rozmawiał z drugim trenerem Czarnych Wojciechem Stępniem.

Rafał Kowalski, RadomSport.pl: Myślami jesteście zapewne już przy sobotnim spotkaniu z AZS UW Warszawa. Nie od dziś wiadomo, że jesteście mocniejsi w spotkaniach przed własną publicznością, zatem czy oczekujecie łatwego spotkania?

Pierwsze spotkanie nie należało na pewno do łatwych, wygraliśmy dopiero po tie-breaku i również w Radomiu oczekujemy ciężkiego spotkania. Nie wiadomo w jakiej formie wrócą po przerwie zawodnicy obydwu zespołów, dlatego czeka nas zapewne ciekawy pojedynek.

Apetyt kibiców rośnie w miarę jedzenia. Celem Czarnych przed sezonem było miejsce w czwórce, obecnie zajmujecie trzecią lokatę. Czy myślicie jednak o awansie na zaplecze PlusLigi?Zarząd nie postawił nam ultimatum, abyśmy musieli grać w przyszłym sezonie w wyższej lidze. Dlatego na razie oczekujemy jak najlepszej gry w każdym zbliżającym się spotkaniu. Najważniejsze mecze jeszcze przed nami. Jeśli więc miałaby zdarzyć się szansa awansu, dlaczego mielibyśmy z niej nie skorzystać?

Ostatnio mówi się jednak, że barwy rywala zza miedzy – Jadaru, mogą wzmocnić m.in. Wojciech Ferens, trenujący obecnie w Spale, ale będący zawodnikiem Czarnych oraz Karol Fryszkowski.

Jeśli ci dwaj zawodnicy mieliby przejść do Jadaru to tylko na zasadzie wypożyczenia, tak aby w każdej chwili mogli zasilić szeregi naszej drużyny. To bardzo przyszłościowi zawodnicy i gdy wypożyczenie miałoby im pomóc w kwestii rozwoju, to byłby to dla nich bardzo dobry ruch.

Więcej w serwisie RadomSport.pl

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved