Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Debiut środkowego z Estonii w Jadarze

Debiut środkowego z Estonii w Jadarze

fot. archiwum

Sparingowe spotkanie Jadaru Radom z ukraińskim Sdysshvdau Winnica stało się okazją do debiutu w polskim zespole Ardo Kreeka, Estończyka z Resovii Rzeszów. Trener radomian Jan Such przetestował też różne formy ustawienia i taktyki.

Od początku spotkania wiadomo było, że obie strony potraktują je wybitnie szkoleniowo. Stąd umowa o rozegraniu, bez względu na wynik, pięciu setów. Jak to w przypadku meczów kontrolnych często bywa, nie był on porywającym widowiskiem. Ale inaczej być nie mogło, skoro Jadar dopiero w niedzielę wrócił do treningów.

Debiut Ardo Kreeka z pewnością trzeba ocenić pozytywnie, choć siłą rzeczy nie miał on zbyt wielu okazji do zaprezentowania pełni możliwości. – Młody, zdolny, perspektywiczny – ocenił nowego kolegę w zespole inny środkowy Jadaru Michał Kaczmarek.

Jutro radomian czeka kolejny sparing. Również zostanie rozegrany w hali MOSiR, również rozpocznie się o godz. 17. Tyle, że zmieni się rywal, którym będzie Fart Kielce.Jadar Radom – Sdysshdau Winnica 4:1
(25:20, 25:19, 25:16, 25:27, 18:16)

Jadar: Salas, Pawliński, Kreek, Prygiel, Hernandez, Kaczmarek, Stańczak (libero) oraz Bucki, Macionczyk, Szumielewicz, Terlecki i Żaliński

 

*autorem tekstu jest Kamil Górski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved