Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Paweł Rusek: Gramy po to, żeby wygrać

Paweł Rusek: Gramy po to, żeby wygrać

fot. archiwum

- Może nie wyglądało to jeszcze tak, jakbyśmy chcieli, ale powoli małymi kroczkami staramy się przygotowywać do tych najważniejszych meczów - stwierdził po awansie do półfinału Pucharu Polski libero Jastrzębskiego Węgla, Paweł Rusek.

Mecz wygraliście, jednak nie obyło się bez nerwów…

Paweł Rusek:Cieszymy się ze zwycięstwa. Był to pierwszy mecz po Nowym Roku, po dłuższej przerwie. Obawialiśmy się tego meczu. Może nie wyglądało to jeszcze tak, jakbyśmy chcieli, ale powoli małymi kroczkami staramy się przygotowywać do tych najważniejszych meczów.

Macie wyraźne problemy z końcówkami. Skąd ten przestój?Przegraliśmy trzeciego seta, ale zdołaliśmy się podnieść. W każdej drużynie czasami są takie przestoje w końcówkach. Kontrolowaliśmy grę przez całe spotkanie i wygraliśmy, to się dla nas liczy. Będziemy trenować, aby to wyeliminować przed ważnymi dla nas spotkaniami.

W całej Polsce polemizuje się na temat konieczności rozgrywania Pucharu Polski…

Gramy po to, żeby wygrać. Na tym polega rywalizacja sportowa. Co nam będzie dane grać, zawsze będziemy walczyć. Jaki turniej by to nie był, my zawsze wychodzimy i walczymy i mam nadzieję, że uda nam się to wszystko pogodzić.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved