Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Milos Zumbera nowym zawodnikiem Trefla Gdańsk

Milos Zumbera nowym zawodnikiem Trefla Gdańsk

fot. archiwum

Jak informuje oficjalna strona zespołu Trefl Gdańsk, do drużyny dołączył kolejny zawodnik. Szeregi lidera I ligi mężczyzn wzmocnił serbski przyjmujący Milos Zumbera. Nowy nabytek gdańszczan bronił do tej pory barw OK Partizanu Belgrad.

Milos Zumbera urodził się 15.03.1985 roku. Ma 197 cm wzrostu i waży 95 kg. Gra na pozycji przyjmującego. Wyskok do ataku: 345 cm, wyskok do bloku: 330 cm.

Jego kariera siatkarska rozpoczęła się w 2000 roku, w rodzinnym mieście Sombor. Rok później OK Vojvodina, najbardziej utytułowany serbski klub siatkarski, zainteresował się Milosem. Doszło do podpisania umowy z klubem, w którym Milos spędził trzy lata, pracując z najlepszymi trenerami w kraju. W tym czasie OK Vojvodina trzy razy z rzędu zdobywała Mistrzostwo Serbii w kategorii Junior (2001-2004), a Milos był jednym z wyróżniających się zawodników swojej drużyny.

Na przełomie roku 2004/2005 Milos grał w zespole OK Srem, natomiast rok później podpisał kontrakt z OK Partizan Belgrad. Milos bronił barw Partizanu przez 4 lata. Najlepszym wynikiem drużyny było dwukrotne zakwalifikowanie sie do półfinału mistrzostw kraju a także ćwierćfinału Pucharu Serbii.Milos jest także zawodnikiem, który próbował swoich sił na plaży. Serbski przyjmujący był uczestnikiem Mistrzostw Europy oraz Świata.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved