Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar Radom wrócił do treningów

Jadar Radom wrócił do treningów

fot. archiwum

Niedziela była zazwyczaj dniem wolnym dla siatkarzy Jadaru Radom. Z racji, na rozpoczynający się jutro turniej noworoczny, podopieczni Jana Sucha wrócili do treningów wyjątkowo już dzisiaj. Jutro i we wtorek rozegrają dwa mecze sparingowe.

Zajęcia, które radomianie odbyli w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stanowiły rozgrzewkę przed dwoma sprawdzianami formy czekającymi Jadar w poniedziałek i wtorek. Jutro o godzinie 17 zmierzą się Ukraińskim Sdysshvdau Winnica, a we wtorek z pierwszoligowym Fartem Kielce. Obydwa spotkania odbędą się w hali MOSiR-u przy ulicy Narutowicza.

Pojedynki będą miały niezwykle ważny aspekt dla szkoleniowców radomskiego jedynaka w Plus Lidze. – Nie tylko będę mógł bowiem sprawdzić formę naszego nowego środkowego Ardo Kreeka, który jest już z nami, ale i kilku kolejnych zawodników Czarnych Radom. Zdecydowałem się jednak zrezygnować z Grzegorza Wójtowicza z Jokera Piła, którego chcieliśmy pozyskać na miejsce, które zwolnił Marcin Kocik. Postanowiliśmy jednak postawić na swoich – mówi trener Jan Such.

Wstęp na spotkania będzie wolny.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved