Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Program I Noworocznego Turnieju w Siedlcach

Program I Noworocznego Turnieju w Siedlcach

fot. archiwum

Już jutro 3 stycznia 2010 odbędzie się I Noworoczny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce. Kibice będą mieli okazję oglądać zmagania zawodników I i II ligi mężczyzn. Faworytami turnieju są zajmujący 3. miejsce w tabeli siatkarze Avii Świdnik.

W turnieju, nad którym patronat sprawuje Prezydent Miasta Siedlce – Wojciech Kudelski wezmą udział: ASPS Avia Świdnik (I liga), Ślepsk Suwałki (I liga), Pekpol Ostrołęka (II liga) i Ósemka Siedlce. Zespoły rozegrają pełne mecze, zatem emocji na pewno nie zabraknie.

W składzie Avii obecnie gra były zawodnik Ósemki – Oskar Dziewit. Natomiast w szeregach Ślepska występuje atakujący Bartosz Krzysiek. Zespół Ślepska Suwałki w sezonie 2007/2008 i 2008/2009 był rywalem Ósemki w 3 grupie II ligi. Po wygranej z Ósemką w play-offach i przejściu kolejnych etapów awansował do I ligi, zmieniając nazwę ze Ślepsk Augustów na Ślepsk Suwałki.

W tabeli pierwszoligowej po 12 rozegranych meczach Avia Świdnik zajmuje 3. miejsce natomiast Ślepsk Suwałki przedostatnie (12). W tabeli drugoligowej po 14 kolejkach liderem w dalszym ciągu pozostaje Pekpol Ostrołęka a Ósemka Siedlce plasuje się na drugim miejscu. Drużyny mają wiele atutów, które mogą wykorzystać podczas pojedynków. Jednym z nich jest duży wzrost zawodników. Średnia wzrostu siatkarzy, którymi dysponują trenerzy każdego z zespołów jest porównywalna, ale to siedlczanie w tej dziedzinie wypadają najsłabiej.
Avia Świdnik – 195 cm
Ślepsk Suwałki – 194 cm
Pekpol Ostrołęka – 193 cm
Ósemka Siedlce – 191 cmMimo wszystko Ósemka posiada dużą ilość woli walki i nie poddaje się bez względu na to, kim jest przeciwnik. Chociaż to tylko turniej towarzyski z całą pewnością wszyscy dadzą z siebie wszystko by jak najlepiej wykorzystać tę rywalizację.

Program I Noworocznego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce:
godz. 10:00
Ósemka Siedlce (II liga) – ASPS Avia Świdnik (I liga)

godz. 12:00
Pekpol Ostrołęka (II liga) – Ślepsk Suwałki (I liga)
—— przerwa obiadowa ——
godz. 15:00
Mecz o III miejsce
godz. 17:00
Mecz o I miejsce

Wszystkich zainteresowanych turniejem zapraszamy do hali OSiR w Siedlcach już na godzinę 10:00 (WSTĘP WOLNY). Wsparcie kibiców przyda się na pewno i tym razem a emocji nie zabraknie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved