Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > VECTRA bez Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra

VECTRA bez Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra

fot. archiwum

Od stycznia abonenci operatora kablowego VECTRA będą mogli oglądać piłkę siatkową tylko w kanałach otwartych telewizji Polsat. Firma ze swojej oferty wycofuje nadawanie programów Polsatu Sport i Polsatu Sport HD i Polsatu Sport Extra.

VECTRA wyłączy emisję programów Polsat Sport, Polsat Sport HD i Polsat Sport od Nowego Roku. Czym spowodowana jest ta zmiana? – Brakiem porozumienia. Kilka miesięcy temu Telewizja Polsat SA wypowiedziała nam umowę na reemisję tych programów. Mimo długotrwałych negocjacji nie doszliśmy do porozumienia. Nie mogliśmy przyjąć warunków emisji oraz wysokości opłat licencyjnych, których żądał nadawca od Nowego Roku. Chronimy w ten sposób interes naszych abonentów – mówi Krzysztof Stefaniak, z Biura Public Relations Grupy VECTRA.

VECTRA w miejsce programów z pakietu Polsatu planuje wprowadzić nowe propozycje – nSport, nSportHD, TVP Sport oraz ESKA TV. – Wierzymy, że te pozycje razem z innymi już emitowanymi przez nas programami sportowymi, dadzą naszym widzom dostęp do większości wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie – twierdzi Stefaniak.

Za pośrednictwem kanałów Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra transmitowane są m. in. mecze PlusLigi, PlusLigi Kobiet oraz spotkania rozgrywane w ramach europejskich pucharów. Wcale nie oznacza to, że blisko 750 tys. abonentów firmy VECTRA nie będzie mogło skorzystać z oferty tych programów. – Niewykluczone, że w przyszłości porozumiemy się z Telewizją Polsat SA i powrócimy do reemisji jej programów sportowych. Obecnie Vectra rozważa emisję relacji z meczów piłki siatkowej poprzez telewizje lokalne, których programy są obecne w naszej ofercie. O szczegółach będziemy informować w połowie stycznia – zapewnia szef Biura Public Relations operatora kablowego.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved