Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Czypiruk: We Wrocławiu mam wszystko

Monika Czypiruk: We Wrocławiu mam wszystko

fot. archiwum

To pierwszy sezon w PlusLidze Kobiet Moniki Czypiruk. Przyjmująca Impel Gwardii jest ósma wśród punktujących zawodniczek ekstraklasy, a piąta jest jej drużyna w tabeli rozgrywek. - Szkoda, że tak późno trafiłam do ligi, ale lepiej późno niż wcale - powiedziała.

To Twój debiutancki sezon w ekstraklasie. Jak po dziesięciu spotkaniach oceniasz swoją decyzję o grze w najwyższej klasie rozgrywek?

Monika Czypiruk: Był mój bardzo dobry krok, potrzebowałam zmiany w swoim sportowym życiu i dlatego zdecydowałam się na grę w PlusLidze Kobiet. Dziś mogę ze spokojem powiedzieć, że we Wrocławiu znalazłam wszystko co potrzebowałam: fajny zespół, możliwość rozwoju swoich umiejętności pod fachowym okiem trenera, wspaniałych ludzi i rywalizację na najwyższym poziomie. Nasza drużyna gra, póki co, bardzo dobrze, a my jesteśmy na wysokim piątym miejscu w tabeli. Nie spodziewałam się, że spędzę aż tyle minut na parkiecie i będę mogła tak szybko wiele rzeczy doświadczyć, cieszę się, że razem z dziewczynami tworzymy rozumiejący się team. Odzwierciedleniem tego jest nie tylko miejsce w tabeli, ale i to, że w każdym meczu zostawiamy na parkiecie „serce".

więcej na www.lsk.net.pl
rozmawiał: Dariusz Gintowtźródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved