Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Międzynarodowe zmagania w Geometrycznym Środku Polski

Międzynarodowe zmagania w Geometrycznym Środku Polski

fot. archiwum

W dniach 28 - 30 grudnia w Hali Sportowej w Piątku odbył się II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Przez trzy dni kibice mogli obejrzeć 33 emocjonujące pojedynki w wykonaniu czołówki młodych białoruskich i polskich siatkarek.

W turnieju uczestniczyły drużyny: Mińsk Białoruś, Grodno Białoruś, UKS Jedyna Kluczbork, UKS SMS Łódź, UKS "Czwórka" Aleksandrów Łódzki, KS "Dziewiątka" Łódź.

W meczu o 5 miejsce dziewczęta z UKS "SMS" Łódź pokonały UKS "Jedynkę" Kluczbork 2:0. Nie mniej pasjonujące było spotkanie o 3 miejsce, w którym UKS "Czwórka" Aleksandrów Łódzki pokonała 2:0 drużynę Mińsk Białoruś. W finale turnieju spotkały się drużyny Grodno Białoruś i KS "Dziewiątka" Łódź. Dziewczęta z Białorusi pokonały Łodzianki 3:0.

Uczestniczki turnieju otrzymały nagrody rzeczowe w postaci zestawów pamiątkowych gadżetów, dyplomy, statuetki, medale oraz puchary. Każda z zawodniczek otrzymała również Certyfikat potwierdzający pobyt w Geometrycznym Środku Polski. Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Łódzkiego.źródło: www.siatka-lodzkie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved