Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Wszystkiego dobrego w nowym, 2010 roku

Wszystkiego dobrego w nowym, 2010 roku

fot. archiwum

Koniec jednego, początek drugiego. Ostatni dzień mijającego roku zawsze sprzyja podsumowaniom i refleksji. Ale zaraz potem wybucha ogromna nadzieja, że ten nowy będzie jeszcze lepszy, jeszcze pomyślniejszy, jeszcze bardziej... siatkarski?

Czyż można sobie wyobrazić bardziej udany rok dla polskiej siatkówki niż ten miniony? Nasi siatkarze zdobyli mistrzostwo Europy, ich koleżanki z reprezentacji są trzecią drużyną Starego Kontynentu, Polacy zdobywali medale w mistrzowskich imprezach w siatkówce plażowej, mistrz Polski został klubowym wicemistrzem świata… Tak, to był bardzo udany rok dla wszystkich sympatyków piłki siatkowej w Polsce.

Jaki będzie ten następny? Nie wiemy, ale wiemy, jaki chcielibyśmy, żeby był. Życzymy i Wam, naszym czytelnikom i nam, żeby łamy Strefy Siatkówki w 2010 roku zapełniły się dobrymi wiadomościami o zwycięstwach polskich drużyn. Żeby smak szampana, którego otworzymy o północy, towarzyszył nam również po przyszłorocznych mistrzostwach świata. Aby naszym siatkarzom plażowym zabrakło miejsca na półkach zastawionych pucharami i medalami. Aby sędziowie podejmowali trafne decyzje, a działacze siatkarscy robili to, co do nich należy najlepiej jak potrafią. By kibice wypełniali zawsze hale sportowe do ostatniego miejsca, a wychodząc z zawodów już nie mogli doczekać się następnych. Zawodnikom życzymy zdrowia, by kontuzje omijały ich szerokim łukiem.

Życzymy wszystkim, żeby rok 2010 wygrał z ustępującym 2009 3:0, w każdym secie mając ogromną przewagę sukcesów, dobrych wiadomości. I żebyśmy za rok, w grudniu, po tym wspaniałym 2010 roku potrafili sobie wyobrazić jeszcze wspanialszy…Redakcja Strefy Siatkówki

Zobacz również:

Strefowe Kalendarium 2009 roku

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved