Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kontuzja Michała Ruciaka

Kontuzja Michała Ruciaka

fot. archiwum

Podczas pucharowego meczu z MOS-em Będzin. Michał Ruciak doznał kontuzji łydki. Badania wykazały, że kontuzja nie jest poważna, a zawodnik jedynie naciągnął mięsień łydki. Przyjmujący ZAKSY prawdopodobnie wróci do gry w nowym roku.

Pomimo kontuzji, zawodnik trenuje z drużyną. – W zajęciach biorę udział, by nie tracić dyspozycji fizycznej i treningowego rytmu – przyznał w rozmowie z Moim Miastem i wyjaśnił, że bierze udział także w zajęciach rehabilitacyjnych.

Na powrót zawodnika z pewnością czeka trener Krzysztof Stelmach, bowiem w styczniu jego podopiecznych czeka bardzo duża liczba meczów. Już na początku nowego roku zawodników ZAKSY rozegrają mecz rewanżowy w ramach Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku kędzierzynianie nie dali najmniejszych szans II ligowej drużynie z Będzina, pewnie wygrywając 3:0 i są niemal pewni awansu. Poza Pucharem Polski, podopieczni trenera Stelmach rywalizować będą w styczniu w PlusLidze oraz w Pucharze CEV. Przy takim natłoku meczów dobra dyspozycja Ruciaka wydaje się wręcz niezbędna.

źródło: inf. własna, mmkkozle.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved