Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ardo Kreek: Teraz motywacja rośnie

Ardo Kreek: Teraz motywacja rośnie

fot. archiwum

Na początku stycznia Jadar Radom zagra dwa mecze towarzyskie, podczas których Jan Such będzie mógł przetestować nowego środkowego, Ardo Kreeka. - Chciałbym dostać szansę gry i pomóc drużynie utrzymać się w PlusLidze - mówi siatkarz.

Resovia to zespół bardzo silny. Z taką ekipą gra się łatwiej, bo poziom jest wyższy zarówno podczas meczów, jak i na treningach. Ale w Rzeszowie nie było mi łatwo. Trenowałem dziesięć razy w tygodniu, a miałem tylko kilka procent szansy na wyjście na boisko. Po trzeciej kolejce Ligi Mistrzów zrozumiałem, że trener nie daje mi szansy na grę, na którą zasługuję. Moja motywacja automatycznie spadała – opowiada nowy środkowy Jadaru, Ardo Kreek, i dodaje: – Teraz motywacja rośnie. Jak mi powiedziano, bardzo prawdopodobne jest, że zagram w wyjściowej "szóstce". Dam z siebie wszystko, żeby tak było!

Estończyk Ardo Kreek szeregi radomskiego jedynaka w siatkarskiej ekstraklasie zasilił w wyniku "zamiany" graczy. Na środek bloku Asseco Resovii trafił reprezentujący dotychczas barwy Jadaru, Grzegorz Kosok. Której stronie ta "zamiana" przyniesie większe korzyści? – Ja i Kosok jesteśmy całkiem innymi graczami, dlatego styl gry na środku bloku w obydwu zespołach na pewno ulegnie zmianie. Czy znacząco? Czas pokaże – twierdzi estoński środkowy.

Kreek w Radomiu pojawił się już we wtorek, ale oficjalnie po raz pierwszy radomscy kibice będą mogli ocenić jego postawę podczas spotkań towarzyskich, zaplanowanych na 4 i 5 stycznia. – Mam nadzieję, że przyjmą mnie jak swojego i na czas mojej gry w Jadarze zapomną, że byłem siatkarzem Resovii (śmiech). Chciałbym dostać szansę gry i pomóc drużynie utrzymać się w PlusLidze – kończy środkowy.Autor: Karolina Niczyj – RadomSport.pl

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved